ERPA HOLDİNG

ERPA Holding’in yenilikçi, yaratıcı, pratik çözümleri ve çözüm odaklı yaklaşımları ile işinizi dönüştürün!

ERPA HOLDİNG

ERPA Holding’in yenilikçi, yaratıcı, pratik çözümleri ve çözüm odaklı yaklaşımları ile işinizi dönüştürün!

HAKKIMIZDA

1990’ların sonunda kurulan ve kurulduğu günden itibaren uluslararası standartlarda hizmetlerine devam eden kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile öncü olmayı hedefleyen ERPA Şirketler Grubu; içerisinde barındırdığı ödeme, iletişim, yazılım, bilişim hizmetleri ve perakende satışı bir araya getirerek ERPA Holding çatısı altında toplanmıştır.

Turkcell, Huawei, Ericsson, Nokia, ZTE, Vodafone, Türk Telekom gibi global firmaların Türkiye’deki çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren ERPA; Türkiye’de üst üste dört yıl ilk 500 bilişim şirketi arasına girmiştir.

ERPA Holding’in bünyesinde 300’e yakın personel çalışmakta olup, iletişim sektörünün gerekleri doğrultusunda kurumsal yapısı, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile çağın sunduğu teknolojik imkânları en üst düzeyde kullanarak sektör lideri olma yolunda sağlam adımlar ile büyümeye devam etmektedir.

Teknoloji

Yenilikçi ürün anlayışı, sürekli müşteri memnuniyeti esası ile global bazda sektör lideri olan markalarla iş birliği içerisinde çalışan son teknoloji sistemidir.

Perakende Satış

Modern dünyanın getirdiği yenilikler doğrultusunda ihtiyaçlardan beslenen hizmetleri, müşterileri ve iş ortağı olan markalara sunan dağıtım platformudur.

Alt yapı/Üst Yapı Hizmetleri

İletişim sektörünün gerekleri doğrultusunda gelişen tüm teknik ekipmanları kullanarak anahtar teslim proje hizmeti sunan network ağıdır.

E-Ticaret ve Online Hizmet

Başarılı olma koşullarının değiştiği dijital dünyada, sürekli gelişen ve değişen teknolojiler üzerinden çözüm ortaklarına en üst seviyede verimlilik kazandıran bilişim sistemidir.

Finansal Teknoloji

Basit ve güvenli platformu ile karmaşık ödeme süreçlerini kolaylaştırırken zamandan tasarruf etmenizi sağlayan dijital ödeme platformudur.

Erpa Mobil

ERPA Mobil; “Cepte güven” sertifikasyonu güvencesi ile firmaları doğru ürün, doğru satıcı, doğru fiyatla buluşturan ve bu firmaların ihtiyacı olan teknolojik ürünlerin bütçe doğrultusunda temin edilmesini mümkün kılan bir platformdur.

Erpa Veri

Şirketinize kurumsal yazılım hizmeti sağlarken aynı zamanda verilerinizi güvenle saklayan yazılımlar da üreterek datalarınızı güçlendirmenizi sağlayan ERPA Veri; iş ortaklarına yaratıcı ve pratik çözümler sunmaktadır.

İletişim

Bize Ulaşın

Adres:

Mustafa Kemal, 2125.Sk. No:5,06510 Çankaya/Ankara

Telefon:

+903124390439