KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1990’ların sonunda kurulan ve kurulduğu günden itibaren uluslararası standartlarda hizmetlerine devam eden kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile öncü olmayı hedefleyen ERPA Şirketler Grubu; içerisinde barındırdığı ödeme, iletişim, yazılım, bilişim hizmetleri ve perakende satışı bir araya getirerek ERPA Holding çatısı altında toplanmıştır.

Turkcell, Huawei, Ericsson, Nokia, ZTE, Vodafone, Türk Telekom gibi global firmaların Türkiye’deki çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren ERPA; Türkiye’de üst üste dört yıl ilk 500 bilişim şirketi arasına girmiştir.

ERPA Holding’in bünyesinde 300’e yakın personel çalışmakta olup, iletişim sektörünün gerekleri doğrultusunda kurumsal yapısı, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile çağın sunduğu teknolojik imkânları en üst düzeyde kullanarak sektör lideri olma yolunda sağlam adımlar ile büyümeye devam etmektedir.

Kurumsal Değerlerimiz

Kolektif bir yapı içerisinde kullanıcı odaklı çözümleri ve yaratıcı fikirleri ile global bir tedarikçi olarak uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam ederken kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile öncü olmayı hedefleyen ERPA Şirketler Grubu; içerisinde barındırdığı; ödeme, iletişim, yazılım, bilişim hizmetleri ve perakende satışı bir araya getirerek ERPA HOLDİNG çatısı altında toplamıştır.

Hizmetleri doğrultusunda birçok projeyi başarıyla tamamlayan ERPA HOLDİNG; insan yaşamının bir parçası olan bu projeleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek, bulunduğu sektörlerde yüksek kalite ilkesini ortaya koymaktadır. Bugün birçok global firmanın çözüm ortağı olarak faaliyet gösterirken vizyonu ve sektörün gerekleri doğrultusunda kurumsal yapısı, deneyimli, eğitimli ve yaratıcı kadrosu ile çağın sunduğu teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gelişmeye, büyümeye devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanımızdan


Kolektif bir yapı içerisinde kullanıcı odaklı çözümler ve yaratıcı fikirlerimiz ile global bir tedarikçi olarak günümüz trendlerinin bilincinde, bulunduğumuz çağa hâkim, gelecek hakkında fikir sahibi, kurumsal ve etik değerlere sahip olarak sektörde her daim yarattığımız farklılıkları; her bir ERPA teknolojisi üzerinden kullanıcılara sunarak kalıcı üstünlük sağlayan bir şirketiz.

Kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile sektörde öncü bir konumda olmayı hedefliyor, uluslararası standartlarda hizmet veriyor ve bu doğrultuda birçok global firmanın çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz. Vizyonumuz ve sektörün gerekleri doğrultusunda deneyimli, eğitimli, yaratıcı kadromuz ile çağın sunduğu teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.